تنها آزمایشگاه دارنده لوح کیفیت از مرجع سلامت وزارت بهداشت

درباره آزمایشگاه

 آزمایشگاه پاتوبیولوژی شهریار ( با نام آزمایشگاه مرکزی شهریار ) در سال 1372 بنا نهاده شد و از ابتدا تا کنون با تدوین برنامه ای مدون و جامع در راستای تحقق اهداف  خود گام برداشته است.
ما بر این باوریم که اخلاق حرفه ای و خدمت به مراجعان، هم ارزِ تخصص و تجربه دارای اهمیت است، پس کوشیده ایم تا با آفریدن حس تعهد در تمامی مدیران و کارکنان آزمایشگاه نسبت به مردمان و شهری که در آن زندگی می کنیم خویشکاری خود را به اثبات برسانیم.

متعهدیم که بی شک تَزاید دانش و آگاهی کارکنان ما موجب تضمینِ صحتِ نتایج در روند درمان شده و با یاری رساندن به پزشکان و مراکز درمانی، در حفظ سلامت افراد جامعه موثر واقع می شود. آزمایشگاه پاتوبیولوژی شهریار در راه رسیدن به اهداف خود اقدامات زیر را تحقق بخشیده است:
تاسیس آزمایشگاهی متفاوت، مجهز و مدرن با بهره مندی از کادری مجرب و کارشناس.
ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی در شهریار به گونه ای که همواره معیار و نمونه ای برای ارزیابی کیفیت باشیم.
متنوع نمودن آزمایش های مورد پذیرش و انجام آنها در این مرکز با هدف راه اندازی بخشهای تخصصی و نوین.
افزایش رضایتمندی افرادی که به گونه ای با این مرکز در ارتباط هستند، به شیوه ای که توان و همت خود را در رفع نیاز های همیشگی آنان افزایش دهیم.
تحقق اهداف فوق همواره مد نظر مدیریت و تمامی کارکنان آزمایشگاه پاتوبیولوژی شهریار بوده و برای نیل به اهداف مان با تمام وجود در تسهیل شروط آن می کوشیم.
متعاقب تلاش های بی وقفه و در پی تجهیز نمودن این مرکز با دستگاه های مدرن و همچنین بهره مند شدن از همکاران مجرب و کارشناس، آزمایشگاه شهریار در سال 1387 موفق به استقرار سیستم مدیریت کیفیت گردید و در پی آن پس از ممیزی شدن توسط دو شرکت بین المللی SWISSERT و URS موفق به دریافت گواهینامه ISO9001:2008 گردید.
هم اکنون با افتخار به اطلاع می رسانیم که آزمایشگاه پاتوبیولوژی شهریار پس از استقرار سیستم مدیریت کیفیت و همچنین رعایت استانداردهای تعیین شده از طرف اداره مرجع سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دریافت نشان لوح کیفیت آن وزارتخانه (که تایید کننده بالاترین سطح کیفیت خدمات آزمایشگاهی است)، برای سال پنجم موفق به تمدید لوح کیفیت گردید.

 

پیوندها
ساعات کاری
* روزهای شنبه تا پنجشنبه : 6:30 الی 20:30
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه تشخيص پزشکي شهريار می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار